« Svibanj 2022 »

Autor: Svjetlana Bebić, Branka Vladimir, 8. 5. 2022.

Program za Dan Europe započeli smo danas 8. svibnja 2022. sudjelovanjem našeg učenika Antonia Konjevoda na mrežnom završnom događanju projekta Natjecanje za Dan Europe ili EUROPE DAY CONTEST 2022 - EUROPATAG-WETTBEWERB 2022 čiji je rad uz još 20 radova zasluženo ušao u finale. Organizator ovog međunarodnog natjecanja je Ekonomska škola Požega, Škola ambasador Europskog parlamenta u Hrvatskoj.  Na natjecanju je sudjelovalo je 148 učenika iz 14 zemalja i 3 kontinenta. Čestitali smo pobjednicima, a čestitamo i našem Antoniju.

Proslavu Dana Europe nastavljamo sutra, 9.svibnja, a program možete vidjeti ovdje: